svátek má: Miroslav
teplota: °C
počasí:

O nás

Internetová televize TV ÍČKO je moderním informačním médiem, které se úzce profiluje na prezentaci měst a obcí prostřednictvím televizních reportáží. Na těchto stránkách tedy mohou uživatelé / diváci sledovat videa, která přímo souvisí s životem v jednotlivých městech. Záznamy z kulturních, sportovních, či společenských akcí, rozhovory s představiteli měst o jejich plánech, názorech a vizích do budoucna, ankety mezi občany, politické události apod. Díky koncentraci více měst v projektu tvoří tato internetová televize ucelené a přehledné médium, ve kterém může divák nejen sledovat aktuální dění ve vybrané obci, ale bude mít možnost vracet se i ke starším příspěvkům a prohlédnout si video, které má dnes svou nenahraditelnou historickou hodnotu.  Každé město si tak bude postupem doby vytvářet svou vlastní, unikátní videokroniku. Chtěli bychom nabídnout uživatelům a divákům TV ÍČKA televizní reportáže v jednotné profesionální kvalitě a to nejen technické, ale zejména obsahové.

 

Studio BoBr, provozovatel a tvůrce této internetové televize, se televizní tvorbou zabývá již od roku 1993. Zkušený tým má za sebou tisíce nejrůznějších reportáží, zejména z Brandýsa nad Labem - Staré Boleslavi, kde tvoříme náplň kabelové televize od samého počátku - od roku 1993. Mezi reference studia ale patří i dlouholetá spolupráce s významnými celoplošnými televizemi - ČT1, TV Nova, TV Prima. Z dílny studia TV BoBr vzešly kromě televizních reportáží zaměřených regionálně, také vzdělávací filmy, osvětové pořady pro státní instituce, či významné společnosti. Od roku 1998 např. vytváříme pro Ministerstvo dopravy - BESIP výchovné spoty s dopravní tematikou. Tyto spoty v minulosti vysílaly v různých dobách všechny celoplošné televizní stanice. Dokážeme ale vyrobit i hudební klipy, reklamní spoty, či hraný film.

 

Výhodou internetové televize je její dostupnost. Téměř každý dnes může naše reportáže sledovat jak doma, v pohodlí svého obývacího pokoje, tak kdekoliv na světě. Dokonce už pojem internetová televize neznamená nutnost zasednout k počítači a vyhledávat pomocí klávesnice videa. Nové technologie už internetové prohlížeče vkládají přímo do televizních přijímačů, takže program TV ÍČKA můžete sledovat na vaší televizi s běžným dálkovým ovladačem v ruce.

 

Za tým internetové televize TV ÍČKO

 

Jan Chleboun

 

 

Podmínky pro přebírání reportáží do TV ÍČKO:

Obecně dbáme na to, aby reportáže zařazené na tento portál splňovali některá základní pravidla. Především po obsahové stránce musí být každá reportáž přehledná a sdělovat podstatu události. Profesionálně zpracovaná reportáž by měla obsahovat mluvený komentář, rozhovory, grafiku, popř. vstupy moderátora, nebo i krátké živé pasáže (např. při hudebních akcích).

Stopáž reportáží: 3 - 5 minut

Formát: 16:9

 

Reportáže nesmí porušovat autorská práva. TV ÍČKO respektuje práva vlastníků autorských práv a vydavatelů a požaduje, aby všichni partneři potvrdili, že jsou vlastníky práv nebo mají k nahrání obsahu od vlastníka autorských práv povolení.

 

Výběr událostí vhodných pro umístění na portál TV ÍČKO schvalují určení zástupci jednotlivých měst a obcí.

 

Partnerům, kteří budou dodávat reportáže na tento portál, přidělíme přihlašovací údaje pro snadné vkládání nových videí.